Коронація Слова 2019. Роль літератури в житті людини та суспільства

Команда АЛЛАТРА ТБ відвідала Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова». Конкурс проводиться протягом 19 років і має свою цікаву історію та досягнення.

На заході були присутні громадські діячі, представники різних жанрів української літератури, естради, а також творчі люди з активною життєвою позицією.

Основна ідея конкурсу «Коронація слова» — популяризація неповторної і багатої української літератури, яка об'єднує, надихає і розвиває в людях їх найкращі якості.

Одним з важливих засобів передачі Знань про культуру, людину та її роль в суспільстві є книга. Книги дають можливість глибше пізнати свою справжню природу, стикнутися з собою справжнім і знайти відповіді на внутрішні питання читача.

Волонтери Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» поспілкувалися з учасниками заходу та підняли важливі питання для кожної людини і суспільства в цілому. Як побудувати благотворче суспільство? Як література може цьому сприяти? Що об'єднує всіх людей на планеті незалежно від національностей, віку, соціального статусу і віросповідання? Люди з радістю поділилися своїми розуміннями про те, що важливо починати з самого себе, примножувати доброту і щирість у кожному дні.

Література кожного народу повинна нести тільки позитив, надихати людей на творчі дії і розвивати духовно-моральні цінності. Необхідно усвідомлювати, що кожне слово має вплив. Тому важливо відповідально підходити до своєї діяльності і постійно працювати над собою.

Учасники та гості конкурсу «Коронація слова» одноголосно говорили про те, що всі люди за своєю природою прагнуть до миру, поваги, доброти і Любові. Це ті фундаментальні основи, які здатні об'єднати всіх людей на землі в одну єдину родину!

«Суспільство. Останній шанс» - унікальна міжнародна конференція, нового формату, проведена на платформі МГР «АЛЛАТРА»

Унікальні передачі за участю Ігоря Михайловича Данилова

Книга "АллатРа". Анастасія Нових

[email protected]

Станьте первым!