Павло Зібров: “Творіть долю свою самі!” Ексклюзивне інтерв'ю на АЛЛАТРА ТБ

Команда АЛЛАТРА ТБ завітала у гості до яскравого та неповторного співака, музиканта та композитора, Народного артиста України – Павла Миколайовича Зіброва.

У душевній та надзвичайно цікавій бесіді Павло Миколайович щиро поділився теплими спогадами раннього дитинства, першими кроками на творчому шляху, історією створення Театру Пісні, власним розумінням та прикладом процесу народження пісень та музики.

Павло Зібров щедро ділиться своїми знаннями з людьми, дарує пісні друзям і учням та передає молодому поколінню любов до музики, постійне прагнення до самовдосконалення, розкриття та відповідальне ставлення до своєї справи.

Надихає особистий приклад артиста: активна життєва позиція, вміння помічати та цінувати маленькі радощі кожного дня, його мудра філософія життя – самому примножувати щастя, любов та добро у світі.

“Творіть долю свою самі! Не чекайте від когось. Все в Ваших руках! Активний спосіб життя має бути!” – переконаний Павло Зібров.

Тему благотворчого суспільства було зрушено міжнародною громадськістю 11 травня на платформі АЛЛАТРА під час масштабної міжнародної конференції «Суспільство. Останній шанс», що об'єднала через онлайн-зв'язок людей з усього світу:

https://allatra.tv/video/obschestvo-poslednij-shan...

Передача ПРЕЦЕДЕНТ с участием Игоря Михайловича Данилова:

https://allatra.tv/video/precedent

Офіційний сайт проекту «СУСПІЛЬСТВО. ОСТАННІЙ ШАНС»: https://allatraunites.com

Міжнародний громадський рух «АЛЛАТРА»: https://allatra.org/uk

Передача ШАНС НА МЕЖІ: https://allatra.tv/video/shans-na-grani

АЛЛАТРА ТБ: https://allatra.tv

Станьте первым!